Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 21.05.2009 17:39:48 

Kubik-trainz

Informace

                                       Informace: 

Lidé kteří mají povolení uveřejňovat naše CDP soubory na svůj web: 

TomasF66-Tomáš  Faina 

www.liatrainz.net

 

Ostatní informace: 

Datum stvoření stránek: 1.5.2007  

Posílání CDP souborů: Pokud budete chtít,můžete i vy přispívat na naše stránky vašimi soubory pro Trainz2004.Stačí ho poslat na E-Mail: kubik1284@centrum.cz a napsat k tomu:Jméno autora a popis souboru,ale pokud soubor není váš tak musíte mít povolení a nebo ho vůbec neposílejte.

Povolení: Uveřejnovat mé CDP soubory bez mého SVOLENÍ na jinačích stránkách je zakázáno!!!

Poděkování:

1) Zvláštní poděkování patří Petru Smutkovi,který mi povolil použit některé jeho zvuky motoru z MSTS do hry Trainz2004 a uveřejnit na internetu. Petr.Smutek@seznam.cz

2) Zvláštní poděkování patří Davidu Vasici,který mi povolil použit některé jeho zvuky motoru z MSTS do hry Trainz2004 a uveřejnit na internetu. david.vasica@t-email.cz

3) Zvláštní poděkování patří Jaroslavu Skůrovy,který mi povolil použít některé jeho textury z MSTS modelů do Trainz a uveřejnit je na internetu.

4) Zvláštní poděkování patří P.Starymu,který mi povolil reskinovat některé jeho lokomotivy z Trainz a uveřejnit je na internetu.

5) Zvláštní poděkování patří Petru Kapounovi,který mi povolil použít některé jeho textury z MSTS modelů do Trainz a uveřejnit je na internetu.

6) Zvláštní poděkování patří Lubomíru Šudákovi,který mi povolil použít některé jeho textury z MSTS modelů do Trainz a uveřejnit je na internetu.

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek